Profil działalności

ROBS GROUP LOGISTIC S.A. prowadzi działalność od 2016 roku, bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu kierownictwa i pracowników w usługach związanych z zabudową regałami wysokiego składowania obiektów magazynowych. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą własnych pracowników.

Spółka oferuje kompleksowe usługi dotyczące obszaru logistyki i regałów wysokiego składowania, działając w szybko rozwijającej się branży logistyki magazynowej. Rozwijamy naszą działalność zgodnie z ekologicznymi standardami, wprowadzając proces recyklingu do kluczowych obszarów aktywności firmy.  Zarówno nasi partnerzy, jak i końcowi klienci to marki znane na całym świecie.

Oferta:

  • montaże, demontaże i przebudowy regałów magazynowych,
  • doradztwo techniczne - projektowanie wykorzystania powierzchni magazynowych,
  • serwis / naprawy i przeglądy regałów,
  • sprzedaż i dostawy regałów i elementów regałów magazynowych z recyklingu,
  • sprzedaż części i regałów wysokiego składowania.

Spółka aktywnie działa w sektorze recyklingu, dzięki czemu pozyskuje materiały celem dalszej odsprzedaży, bądź wykorzystania ich w przeprowadzanych pracach. ROBS GROUP LOGISTIC S.A. realizuje rocznie ponad kilkadziesiąt zleceń, współpracując z największymi producentami regałów magazynowych i dostawcami rozwiązań logistycznych na świecie, w tym JUNGHEINRICH, AB CONSTRUCTOR, STOW GROUP, BITO LAGERTECHNIK I NORDISKA LAGERMONTAGE. Spółka projektuje i wykonuje elementy dla wszystkich typów regałów magazynowych jako indywidualne rozwiązania dla klientów w celu optymalizacji procesów logistycznych, transportu magazynowego, składowana i rozmieszczenia na powierzchniach magazynowych.

ISO 14001:2015

nr: 488091

Certyfikat do prowadzenia działalności w zakresie Sprzedaży wyposażenia magazynowego, regałów paletowych. Montaż i demontaż wyposażeni magazynowych, regałów paletowych.

ISO 9001:2015

nr: 488091

Certyfikat do prowadzenia działalności w zakresie Sprzedaży wyposażenia magazynowego, regałów paletowych. Montaż i demontaż wyposażeni magazynowych, regałów paletowych.

Twój partner w biznesie 2021

Hilti Polska ma przyjemność poinformować że firma Robs Group Logistic S.A. znalazła się w gronie Klientów FOCUS

W miesiącu sierpniu 2023 ROKU pracownicy Spółki uzyskali, po przeprowadzonym szkoleniu, certyfikację dla oferowanych usług serwisowych potwierdzoną przez DEKRA.